Forum Latawce Akrobacyjne Strona Główna Latawce Akrobacyjne
Forum Miłośników Sportów Latawcowych
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przedstawmy się
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Latawce Akrobacyjne Strona Główna -> latawce.phorum.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MalFunkTion



Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 45
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro Lip 06, 2011 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołem. Kuba z Sosnowca się kłania. Całkowity noob z ostrą zajawką Wink Przez chwilę męczony Eolo Rhumba i od dziś Eolo Neox...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 06, 2011 20:19    Temat postu:

Powrót do góry
sztender



Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Michał z Łodzi już stary dziad Wink a mu się latawców zachciało.

EOLO GENEZIS (jako latawiec na początek, a potem się zobaczy czy coś z tego będzie;) ).
+szrot znad morza w trakcie "tuningu" (jestem ciekaw czy poleci hehehe).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robak



Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sie 26, 2011 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z Krakowa (konkretnie z Zielonek) i chetnie bym sie umowil na wspolne latanie.
Co prawda dosc krucho u mnie z czasem, ale pewnie uda sie cos dograc.

Ostatnio znalazlem dość ciekawe miejsce do latania tutaj:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=209725839234922208123.0004ab69ad3bec8590635

Jak ktoś zna inne miejsca to chętnie bym je poznał (najlepiej w okolicy wadowickiej, to wtedy bym mógł tam wyskoczyć z pracy).

Jeżeli chodzi o umiejętności, to na razie latam, i zastanawiam się, jak inni robią te wszystkie tricki. Jak ktos jeszcze jest w tym miejscu to moze razem by sie udalo pojsc dalej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bebok79



Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 6
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Marcin z Bielska-Białej.Latam od sierpnia tego roku.Chwilowo na stanie mam tylko Radsaila 3.0,planuje jednak w najblizszym czasie kupic latawke Revolution,a potem cos dwulinkowego.Interesuja mnie wszystko co lata na linkach Smile Oprocz tego namietnie gram w darta,interesuje sie bronia palna i biala(kiedys duzo strzelalem,gralem w paintball,trenowalem lucznictwo,cwiczylem z nunchaku),lubie gotowac,plywac oraz pograc sobie czasem w gierki komputerowe,szczegolnie te lotnicze i samochodoweczki(Il 2 Sturmovik,Colin McRae,itp)Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irmina



Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto Cze 12, 2012 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Very Happy tu Irmina z Tarnowa. Dopiero co zakupiłam niesamowity latawiec i mam nadzieje polatać w jak najbliższym czasie. Na razie zaczynam od teorii i czekam na jakiś wiaterek, choć liczę na to że dostanę tu wiele wskazówek i Mam nadzieję że jeszcze tu zaglądacie.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwan00



Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 219
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Paweł z Rumii, na razie szukam latawca dla siebie, na początek coś prostego czego nie szkoda będzie rozbić podczas nauki lotów a zarazem rokującego pewne szanse na podstawowe tricki.

Prywatnie jestem elektronikiem, a oprócz latawców amatorsko zajmuję się waleniem w gary ( w kuchni i na scenie Very Happy )

Pozdrawiam i liczę że kiedyś kogoś z forum złapię na plaży.
_________________
Latawce: Zeruko R194 (decathlon), Invictus 75% SUL , Sixth Sense STD (D.E.), Vortex STD (C.D.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lioko



Dołączył: 12 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: ełk

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam i pozdrawiam z Ełku.
piotr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
serg



Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 9

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Zaczynałem od latania siłowego (6,5 i 13 m2; od 2008). Ale tam ważniejsze niż to, co robi latawiec, jest to, co latawiec robi z tobą, a mnie coraz bardziej pociągała sama estetyka lotu.

Kilka lat póżniej przeskoczyłem na drugi kraniec osi adrenalina - kontemplacja. Sterowalne jednolinkowce, bezwiatrowe glajdery. Najpierw żwawy Zero 1.1, potem majestatyczny Hybrid 200. Piękne i proste. "Niewinne, czyste i radosne" - gdyby te słowa nie śmierdziały takim lamusem, ich właśnie bym użył.

Teraz otwieram nową przygodę z trikami na dwóch linkach.

Pozdrawiam brać (i sióstrz ;) wiatrolotną.

Sergiusz, Wrocław.
_________________
Rozległa pustka, nic świętego. Jak to bezkresne jesienne niebo. Ani plamki czegokolwiek, za co trzeba by być wdzięcznym.
Próbując o tym myśleć, myśl znika. To jest jak głupiec, jak idiota. Bez szczytu ani dna, w niewyobrażalnym blasku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maliburoad



Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 12
Skąd: Wrocław - Kłodzko

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Załapałem bakcyla po latawcu z Lidla. Teraz się przymierzam do zakupu Triboard R194. Jak na razie podobało mi się bardzo tylko z czasem trochę kiepsko na puszczanie. Jestem z Wrocławia ale do tej pory latałem w okolicach Kłodzka skąd pochodzę. Jak jest ktoś z Wro kto chciałby polatać to zapraszam. Z innych zainteresowań to retro-granie na Amiga500, 600, narty zajzdowe a w tym sezonie to może i biegowe. Zawodowo tester oprogramowania.

Pozdrawiam Wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spitfire



Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 61
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heja!
Jestem KAROL, wspomniany w poniższym poście:
pawel napisał:
(...)
Stack, zrobiony z latawców z decathlonu, okazał się super zabawką.
Miałem okazję chwilę polatać... super! (Pozdrowienia dla Karola!)
Przy okazji... znalazłem artykuł Karola: http://landkiting.pl/latawce-porady/486-poczenie-kilku-latawcow-w-zestaw-kite-stack.html
(...)
Paweł wspominał tam też o moim czerwonym stacku, z którego jestem bardzo zadowolony, głównie z przyczyn robienia pozytywnego wrażenia na obserwatorach Smile
Moja świadoma przygoda z latawcami (nie licząc zabaw w czasach dzieciństwa) zaczęła się w Nowy Rok 2012, kiedy to kolega kupił swemu dziecku niewielki, 2-linkowy latawiec komorowy. Zaraził mnie i kupiłem nieco większy. Potem kupiłem akrobata INTRO


Potem 3 szt. RCLIC 120, firmy Tribord i połączyłem w stack


Potem jeszcze 3 Noł-Nejmy w Lidlu, które też połączyłem w stack


A aktualnie z kilkoma kolegami z tego forum szyjemy (każdy swój) Sixth Sense - mój pierwszy prawdziwy latawiec akrobacyjny Smile


Oprócz tego jestem wciągnięty w powerkiting oraz kitesurfing.
Prawdziwy kryzys wieku średniego (za rok 40-ka!) Laughing

Pozdrowienia dla forumowiczów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tsulej



Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 130
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 23, 2012 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nice. Witaj w domu Smile
Ja bym nie nazwał tego kryzysem, człowieku, toż to rozkwit!
_________________
http://akrobacyjne.blogspot.com || Latawce: Sturdy Design Saber II, R-Sky NSE LW, Eolo Neox, Wolfgang Siebert ITrix, Kite D.E.sign Sixth Sense STD by Boopsi, FlyKites Acoustik UL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
synteks



Dołączył: 20 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: dolnyśląsk

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
Andrzej z tej strony, prywatnie mąż i ojciec.
Pierwszy latawiec udało mi się wzbić w powietrze w 2011, był to komorowy Tribord Zeruko PW0,9 , dwa dni później zacząłem latać sztywnym Tribord'em Wing 145 (obydwa made by Decathlon).
W zeszłym roku wszedłem w posiadanie czterolinkowca HQ Mojo.
Jeśli chodzi o reprezentowany poziom to raczej staram się panować nad podstawami.

Pozdrawiam wszystkich!
_________________
HQ Mojo, Tribord Wing 145, Tribord Zeruko PW0,9
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sicforrest



Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie

Nazywam się Mateusz i jestem z Tarnowskich Gór. "Zaraziłem się" latawcem na niedawnym urlopie na Wyspach Brytyjskich, gdzie jeden dzień spędziłem na bardzo wietrznym południowym wybrzeżu wyposażony w dwa latawce (pewnie supermarketowe:). Po powrocie znalazłem w biedronce dwulinkowca za 19,99zl o rozpiętości 160cm - polecam Smile figury płaskie wykonalne. Od wczoraj jestem posiadaczem Zeruko r194 czerwonego...no i czekam z niecierpliwością na jakikolwiek wiatr.

pozdrawiam

Mateusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b_mol



Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2013 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Właśnie spędzam urlop w Łebie i by zabić czas nabyłem latawiec (Brokiem Harrier). Świetna analogowa zabawa Smile
Chyli wciagnelo bo teraz poszukuje czegoś do latania w Krakowie - czyli mniej wiatru.

Robert
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toca



Dołączył: 19 Kwi 2014
Posty: 9
Skąd: Kalwaria Zebrzydowska/Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Nazywam się Artur i mam 22 lata (no chyba jestem tutaj najmłodszy). Weekandowo i wakacyjnie mieszkam w Kalwarii Zebrzydowskiej a tak to w Krakowie w trakcie roku akademickiego. Smile Moją główną pasją jest kolarstwo górskie (nawet wysokogórskie), a głównymi dyscyplinami to enduro, freeride i pumptrack. Studiuje architekturę krajobrazu na Politechnice Krakowskiej, zajmuje się także grafiką wektorową (logotypy, plakaty, banery i inne) i coś tam sobie w tym temacie dorabiam. Moja przygoda z latawcami zaczęła się w sumie w dzieciństwie, kiedy to mój kuzyn (aktywny paralotniarz) pokazał mi swojego akrobata Cycelone 150GX. Którego później odziedziczyłem lecz nie potrafiłem docenić tego prezentu. Latawiec leżał dobre 15 lat nie używany. Wyciągnąłem go ze strychu, podreperowałem i dałem nowe życie. Latawiec ten ma jakieś 20 lat. Ale mam mega frajdę latając nim. Nawet ostatnio wyszedł mi Axle. Przymierzam się do kupna czegoś nowszego bo tamten jest już mocno zdezelowany ale zostanie mi po nim sentyment.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 07:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Latawce Akrobacyjne Strona Główna -> latawce.phorum.pl Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Latawce Akrobacyjne  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group